ALL GAMES WILL BE PLAYED AT DEAN PLAYGROUND/CONRAD McRAE COURTS. 513 BERGEN STREET, BROOKLYN, NEW YORK 11217
(SATURDAY) JUNE 17TH, 2017
11:00AM BEDFORD ACADEMY VS NORTHPORT COURT 1
12:00PM CURTIS VS BOYS & GIRLS COURT 1
01:00PM BEDFORD ACADEMY VS PREP 4 PREP COURT 1
02:00PM KENNEDY VS XAVERIAN COURT 1
03:00PM NORTHPORT VS PREP 4 PREP COURT 1
(SUNDAY) JUNE 18TH, 2017
09:00AM LAW & TECH VS CURTIS COURT 1
10:00AM PREP 4 PREP VS XAVERIAN COURT 1
11:00AM BEDFORD ACADEMY VS KENNEDY COURT 1
12:00PM EAGLE ACADEMY VS NAZARETH COURT 1
01:00PM WESTINGHOUSE VS IONA PREP COURT 1
02:00PM JEFFERSON VS LOUGHLIN COURT 1
03:00PM WINGS ACADEMY VS NAZARETH COURT 1
04:00PM ST. PATRICK’S-NJ VS CHRIST KING COURT 1
05:00PM BOYS & GIRLS VS SOUTH SHORE COURT 1
06:00PM CHRIST THE KING VS LOUGHLIN COURT 1
07:00PM ST. PATRICK’S-NJ VS JEFFERSON COURT 1
(SATURDAY) JUNE 24TH, 2017
10:00AM CARDOZO VS WINGS ACADEMY COURT 1
11:00AM BANNEKER VS NAZARETH COURT 1
12:00PM CARDOZO VS EAGLE ACADEMY COURT 1
01:00PM BANNEKER VS BCAM COURT 1
02:00PM BEDFORD ACADEMY VS VALLEY STREAM COURT 1
03:00PM WINGS ACADEMY VS BCAM COURT 1
04:00PM ST. PATRICK’S –NJ VS DEAN ST FDN COURT 1
05:00PM LAW & TECH VS SOUTH SHORE COURT 1
06:00PM LINCOLN VS DEAN ST FDN COURT 1
(SUNDAY) JUNE 25TH, 2017
09:00AM PREP 4 PREP VS VALLEY STREAM COURT 1
10:00AM BANNEKER VS EAGLE ACADEMY COURT 1
11:00AM VALLEY STREAM VS NORTHPORT COURT 1
12:00PM WINGS ACADEMY VS BANNEKER COURT1
01:00PM WESTINGHOUSE VS BOYS & GIRLS COURT 1
02:00PM WINGS ACADEMY VS EAGLE ACADEMY COURT 1
03:00PM WESTINGHOUSE VS CURTIS COURT 1
04:00PM ST. PATRICK’S-NJ VS LINCOLN COURT 1
05:00PM JEFFERSON VS DEAN ST FDN COURT 1
06:00PM LINCOLN VS CHRIST KING COURT 1
(SATURDAY) AUGUST 5TH, 2017
09:30AM CARDOZO VS BANNEKER COURT 1
10:30AM KENNEDY VS VALLEY STREAM COURT 1
11:30AM LAW & TECH VS BOYS & GIRLS COURT 1
12:30PM JEFFERSON VS LINCOLN COURT 1
01:30PM ST. PATRICK’S-NJ VS LOUGHLIN COURT 1
(SUNDAY) AUGUST 6TH, 2017
09:00AM BCAM VS NAZARETH COURT 1
10:00AM SOUTH SHORE VS CURTIS COURT 1
11:00AM WESTINGHOUSE VS LAW & TECH COURT 1
12:00PM BCAM VS EAGLE ACADEMY COURT 1
01:00PM NAZARETH VS CARDOZO COURT 1
02:00PM NORTHPORT VS KENNEDY COURT 1
03:00PM LOUGHLIN VS DEAN ST FDN COURT 1
04:00PM SOUTH SHORE VS IONA PREP COURT 1
05:00PM CHRIST KING VS DEAN ST FDN COURT 1
06:00PM BOYS & GIRLS VS IONA PREP COURT 1
(SATURDAY) AUGUST 12TH, 2017
09:00AM XAVERIAN VS VALLEY STREAM COURT 1
10:00AM IONA PREP VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM CARDOZO VS BCAM COURT 1
12:00PM BEDFORD ACAD VS XAVERIAN COURT 1
01:00PM LOUGHLIN VS LINCOLN COURT 1
02:00PM IONA PREP VS CURTIS COURT 1
03:00PM PREP 4 PREP VS KENNEDY COURT 1
04:00PM XAVERIAN VS NORTHPORT COURT 1
05:00PM JEFFERSON VS CHRIST KING COURT 1
06:00PM SOUTH SHORE VS WESTINGHOUSE COURT 1
END OF REGULAR SEASON - TOP 3 TEAMS WILL
ADVANCE TO PLAYOFF