(SATURDAY) AUGUST 5TH, 2017
10:00AM IONA PREP VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM CARDOZO VS BCAM COURT 1
12:00PM PREP 4 PREP VS XAVERIAN COURT 1
12:00PM BEDFORD ACDY VS KENNEDY COURT 2
01:00PM LOUGHLIN VS LINCOLN COURT 1
02:00PM IONA PREP VS CURTIS COURT 1
02:00PM WESTINGHOUSE VS BOYS & GIRLS COURT 2
03:00PM PREP 4 PREP VS KENNEDY COURT 1
04:00PM XAVERIAN VS NORTHPORT COURT 1
04:00PM WESTINGHOUSE VS IONA PREP COURT 2
05:00PM JEFFERSON VS CHRIST KING COURT 1
06:00PM SOUTH SHORE VS WESTINGHOUSE COURT 1
06:00PM PREP 4 PREP VS BEDFORD ACADY COURT 2
(SUNDAY) AUGUST 6TH, 2017
09:00AM LAW & TECH VS CURTIS COURT 2
09:00AM BCAM VS NAZARETH COURT 1
10:00AM WESTINGHOUSE VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM SOUTH SHORE VS CURTIS COURT 1
12:00PM BCAM VS EAGLE ACADEMY COURT 1
01:00PM NAZARETH VS CARDOZO COURT 1
02:00PM NORTHPORT VS KENNEDY COURT 1
03:00PM LOUGHLIN VS DEAN ST FDN COURT 1
04:00PM SOUTH SHORE VS IONA PREP COURT 1
05:00PM CHRIST KING VS DEAN ST FDN COURT 1
06:00PM BOYS & GIRLS VS IONA PREP COURT 1
(SATURDAY) AUGUST 12TH, 2017
10:00AM IONA PREP VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM CARDOZO VS BCAM COURT 1
12:00PM PREP 4 PREP VS XAVERIAN COURT 1
12:00PM BEDFORD ACDY VS KENNEDY COURT 2
01:00PM LOUGHLIN VS LINCOLN COURT 1
02:00PM IONA PREP VS CURTIS COURT 1
02:00PM WESTINGHOUSE VS BOYS & GIRLS COURT 2
03:00PM PREP 4 PREP VS KENNEDY COURT 1
04:00PM XAVERIAN VS NORTHPORT COURT 1
04:00PM WESTINGHOUSE VS IONA PREP COURT 2
05:00PM JEFFERSON VS CHRIST KING COURT 1
06:00PM SOUTH SHORE VS WESTINGHOUSE COURT 1
06:00PM PREP 4 PREP VS BEDFORD ACADY COURT 2
END OF REGULAR SEASON - TOP 3 TEAMS WILL
ADVANCE TO PLAYOFF
GAMES PLAYED AT: Dean St Park - Prospect Heights - Brooklyn, NY
10:00AM IONA PREP VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM CARDOZO VS BCAM COURT 1
12:00PM PREP 4 PREP VS XAVERIAN COURT 1
12:00PM BEDFORD ACDY VS KENNEDY COURT 2
01:00PM LOUGHLIN VS LINCOLN COURT 1
02:00PM IONA PREP VS CURTIS COURT 1
02:00PM WESTINGHOUSE VS BOYS & GIRLS COURT 2
03:00PM PREP 4 PREP VS KENNEDY COURT 1
04:00PM XAVERIAN VS NORTHPORT COURT 1
04:00PM WESTINGHOUSE VS IONA PREP COURT 2
05:00PM JEFFERSON VS CHRIST KING COURT 1
06:00PM SOUTH SHORE VS WESTINGHOUSE COURT 1
06:00PM PREP 4 PREP VS BEDFORD ACADY COURT 2
(SUNDAY) AUGUST 6TH, 2017
09:00AM LAW & TECH VS CURTIS COURT 2
09:00AM BCAM VS NAZARETH COURT 1
10:00AM WESTINGHOUSE VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM SOUTH SHORE VS CURTIS COURT 1
12:00PM BCAM VS EAGLE ACADEMY COURT 1
01:00PM NAZARETH VS CARDOZO COURT 1
02:00PM NORTHPORT VS KENNEDY COURT 1
03:00PM LOUGHLIN VS DEAN ST FDN COURT 1
04:00PM SOUTH SHORE VS IONA PREP COURT 1
05:00PM CHRIST KING VS DEAN ST FDN COURT 1
06:00PM BOYS & GIRLS VS IONA PREP COURT 1
(SATURDAY) AUGUST 12TH, 2017
10:00AM IONA PREP VS LAW & TECH COURT 1
11:00AM CARDOZO VS BCAM COURT 1
12:00PM PREP 4 PREP VS XAVERIAN COURT 1
12:00PM BEDFORD ACDY VS KENNEDY COURT 2
01:00PM LOUGHLIN VS LINCOLN COURT 1
02:00PM IONA PREP VS CURTIS COURT 1
02:00PM WESTINGHOUSE VS BOYS & GIRLS COURT 2
03:00PM PREP 4 PREP VS KENNEDY COURT 1
04:00PM XAVERIAN VS NORTHPORT COURT 1
04:00PM WESTINGHOUSE VS IONA PREP COURT 2
05:00PM JEFFERSON VS CHRIST KING COURT 1
06:00PM SOUTH SHORE VS WESTINGHOUSE COURT 1
06:00PM PREP 4 PREP VS BEDFORD ACADY COURT 2
END OF REGULAR SEASON - TOP 3 TEAMS WILL
ADVANCE TO PLAYOFF
GAMES PLAYED AT: Dean St Park - Prospect Heights - Brooklyn, NY
Last edited: