CHSAA Archdiocese of NY Playoff Schedule
Sunday 2/22 @ St. Raymond
1pm- #2 Cardinal Hayes vs. #7 All Hallows 2:30pm- #4 Mount St. Michael vs. #5 St. Peter's 4:15pm- #3 St. Raymond vs. #6 Stepinac
Tuesday 2/24 @ Mount St. Michael
6pm- Semifinal- (Hayes/All Hallows winner) vs. (Ray's/Stepinac winner)
7:30pm- Semifinal- #1 Iona Prep vs. (MSM/St. Peter's winner)
Saturday 2/28 @ Mount St. Michael
3pm- Championship
CHSAA Brooklyn/Queens Diocese Playoff Schedule
Monday 2/23 @ Archbishop Molloy
6pm- #3 Holy Cross vs. #6 Bishop Loughlin 7:30pm- #4 Archbishop Molloy vs. #5 St. Francis Prep
Wednesday 2/25 @ Christ the King
6pm- Semifinal- #2 Xaverian vs. (HC/Loughlin winner) 7:30pm- Semifinal- #1 Christ the King vs. (Molloy/SFP winner)
Friday 2/27 @ Christ the King
7:30pm- Championship
CHSAA Class "AA" Intersectional Playoffs
Friday 2/27 @ Archbishop Molloy (Outbracket Round)6pm- B/Q #6 vs. Arch #7
Wednesday 3/4 @ Christ the King/St. Francis Prep (1st Round)
6pm- B/Q #3 vs. Arch #6 7:30pm- Arch #4 vs. B/Q #5
Thursday 3/5 @ Christ the King/St. Francis Prep (1st Round)
6pm- Arch #3 vs. (B/Q #6 vs. Arch #7 winner) 7:30pm- B/Q #4 vs. Arch #5
Sunday 3/8 @ Fordham University (Quarterfinals)
Wednesday 3/11 @ Fordham University (Semifinals)
Sunday 3/15 @ Fordham University (Championship)
Sunday 2/22 @ St. Raymond
1pm- #2 Cardinal Hayes vs. #7 All Hallows 2:30pm- #4 Mount St. Michael vs. #5 St. Peter's 4:15pm- #3 St. Raymond vs. #6 Stepinac
Tuesday 2/24 @ Mount St. Michael
6pm- Semifinal- (Hayes/All Hallows winner) vs. (Ray's/Stepinac winner)
7:30pm- Semifinal- #1 Iona Prep vs. (MSM/St. Peter's winner)
Saturday 2/28 @ Mount St. Michael
3pm- Championship
CHSAA Brooklyn/Queens Diocese Playoff Schedule
Monday 2/23 @ Archbishop Molloy
6pm- #3 Holy Cross vs. #6 Bishop Loughlin 7:30pm- #4 Archbishop Molloy vs. #5 St. Francis Prep
Wednesday 2/25 @ Christ the King
6pm- Semifinal- #2 Xaverian vs. (HC/Loughlin winner) 7:30pm- Semifinal- #1 Christ the King vs. (Molloy/SFP winner)
Friday 2/27 @ Christ the King
7:30pm- Championship
CHSAA Class "AA" Intersectional Playoffs
Friday 2/27 @ Archbishop Molloy (Outbracket Round)6pm- B/Q #6 vs. Arch #7
Wednesday 3/4 @ Christ the King/St. Francis Prep (1st Round)
6pm- B/Q #3 vs. Arch #6 7:30pm- Arch #4 vs. B/Q #5
Thursday 3/5 @ Christ the King/St. Francis Prep (1st Round)
6pm- Arch #3 vs. (B/Q #6 vs. Arch #7 winner) 7:30pm- B/Q #4 vs. Arch #5
Sunday 3/8 @ Fordham University (Quarterfinals)
Wednesday 3/11 @ Fordham University (Semifinals)
Sunday 3/15 @ Fordham University (Championship)