TEAMS
Bk Law
Boys High
Cardozo
Charminade
Construction
Deer Park
Eagle Academy
Holy Cross
Holy Trinity
John Bowne
LUHI
Newtown
QHST
SFP
SJB
Saunders
Springfield
St. Edmunds
St. Mary's
TMA
Valley Stream
Westinghouse
Wings Academy
SCHEDULE:
Sept 15-MON
530p-- SFP vs ST. Mary's
645p--TMA vs Holy Trinity
Sept 16-TUE
530p--Bklyn Law vs Newtown
645p--Deer Park vs Bowne
Sept 18-THU
530p--Boys vs Holy Cross
645p--Valley Stream vs SJB
Sept 19-FRI
530p--Westinghouse vs QHST
645p--Charminade vs Wings
Sept 22-MON
530p--Cardozo vs Eagle
645p--Saunders vs Construction
Sept 23-TUE
530p--Springfield vs McClancy
645p--Bklyn Law vs St.Edmunds
Sept 27-SAT
10AM--Bowne vs St. Mary's
11AM--LUHI vs Charminade
Sept 29-MON
530p--Valley Stream vs Newtown
645p--SJB vs Springfield
Sept 30-TUE
530p--SFP vs Construction
645p--Bowne vs McClancy
Oct. 2-THU
530p--Eagle vs QHST
645p--Deer Park vs Holy Trinity
Oct.3-FRI
530p--Westinghouse vs Boys
645p--Charminade vs Cardozo
Oct. 4-SAT
10AM-LUHI vs TMA
Oct. 6-MON
530p--Holy Cross vs Holy Trinity
645p--Wings vs Cardozo
Oct 7-TUE
530p--Bklyn Law vs SFP
645p--TMA vs Boys
Oct 9- THU
530p--Valley Stream vs St. Edmunds
645p--St. Mary's vs Saunders
Oct 10- FRI
530p--Cardozo vs Construction
645p--Boys vs Wings
Oct. 11-SAT
10AM-LUHI vs Westinghouse
Oct 14-TUE
530p-Boys vs Cardozo
645p-Springfield vs Holy Cross
Oct 16 - THURS
530p- St. Marys vs QHST
645p- Bowne vs SJB
Oct 17- FRI
530p--Westinghouse vs Wings
530p--Saunders vs McClancy
Oct 18-SAT
10AM-Deer Park vs Valley Stream
11AM-Newtown vs St. Edwards
Oct 21-TUE
530p--Holy Cross vs TMA
Oct. 23-THURS
Playoff Begin
Good Luck!
Schedule TBD
Bk Law
Boys High
Cardozo
Charminade
Construction
Deer Park
Eagle Academy
Holy Cross
Holy Trinity
John Bowne
LUHI
Newtown
QHST
SFP
SJB
Saunders
Springfield
St. Edmunds
St. Mary's
TMA
Valley Stream
Westinghouse
Wings Academy
SCHEDULE:
Sept 15-MON
530p-- SFP vs ST. Mary's
645p--TMA vs Holy Trinity
Sept 16-TUE
530p--Bklyn Law vs Newtown
645p--Deer Park vs Bowne
Sept 18-THU
530p--Boys vs Holy Cross
645p--Valley Stream vs SJB
Sept 19-FRI
530p--Westinghouse vs QHST
645p--Charminade vs Wings
Sept 22-MON
530p--Cardozo vs Eagle
645p--Saunders vs Construction
Sept 23-TUE
530p--Springfield vs McClancy
645p--Bklyn Law vs St.Edmunds
Sept 27-SAT
10AM--Bowne vs St. Mary's
11AM--LUHI vs Charminade
Sept 29-MON
530p--Valley Stream vs Newtown
645p--SJB vs Springfield
Sept 30-TUE
530p--SFP vs Construction
645p--Bowne vs McClancy
Oct. 2-THU
530p--Eagle vs QHST
645p--Deer Park vs Holy Trinity
Oct.3-FRI
530p--Westinghouse vs Boys
645p--Charminade vs Cardozo
Oct. 4-SAT
10AM-LUHI vs TMA
Oct. 6-MON
530p--Holy Cross vs Holy Trinity
645p--Wings vs Cardozo
Oct 7-TUE
530p--Bklyn Law vs SFP
645p--TMA vs Boys
Oct 9- THU
530p--Valley Stream vs St. Edmunds
645p--St. Mary's vs Saunders
Oct 10- FRI
530p--Cardozo vs Construction
645p--Boys vs Wings
Oct. 11-SAT
10AM-LUHI vs Westinghouse
Oct 14-TUE
530p-Boys vs Cardozo
645p-Springfield vs Holy Cross
Oct 16 - THURS
530p- St. Marys vs QHST
645p- Bowne vs SJB
Oct 17- FRI
530p--Westinghouse vs Wings
530p--Saunders vs McClancy
Oct 18-SAT
10AM-Deer Park vs Valley Stream
11AM-Newtown vs St. Edwards
Oct 21-TUE
530p--Holy Cross vs TMA
Oct. 23-THURS
Playoff Begin
Good Luck!
Schedule TBD